make up

Makeup ateliér

Profesionálne líčenie pre všetky príležitosti, ako sú svadby, plesy či stužkové. Tiež ponúkame fotomakeup, líčenie pre módne prehliadky, booky pre modelky. Organizujeme rôzne školenia a workshopy v oblasti vizážistiky a starostlivosti o pleť.

Svadobný makeup

V komplexe Beauty POINT ponúkame rôzne skrášľovacie služby, zabezpečíme Vám tak kompletný servis na jednom mieste. Skúšku svadobného makeupu si môžete rezervovať spolu so skúškou svadobného účesu a tiež aj skúškou šiat v jeden termín.

Nevesty sa nás často pýtajú, či ich vieme prísť nalíčiť a učesať v svadobný deň priamo k nim domov alebo rovno na miesto konania svadby. Je to možné. Vieme Vám vyjsť v ústrety. Dohodneme sa. Je to vhodné, ak ide o väčšiu vzdialenosť, nabitý časový plán, či väčší počet ľudí.

Pamätajte však, že naše priestory máme prispôsobené Vášmu pohodliu a oddychu. Máme vhodné svetlo potrebné k líčeniu a tiež kompletné vybavenie ateliéru a kaderníctva. No a v neposlednom rade kaviareň pre občerstvenie. Urobíme všetko pre to, aby ste nepociťovali stres Vášho veľkého dňa a odchádzali od nás krásne a spokojné!

Kontakt / Objednávky

Zuzana Ugorčáková          Katarína Šípková
+421 905 681 220                +421 918 032 345

Ukážte nás priateľom.
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin